×

Chłopiec pociesza psa, który boi się burzy. Nic słodszego dziś nie zobaczycie!

Chłopiec chciał pocieszyć psa, który bał się burzy. Film, na którym widać całą sytuację, pokochały tysiące osób na całym świecie. Dlatego nie mogłam się powstrzymać, aby Wam go nie pokazać. Nagranie po raz pierwszy zostało udostępnione na Twitterze. Ja oglądając je, dosłownie się rozpływałam!

Film, który poprawia humor na cały dzień! Chłopiec chciał pocieszyć psa, który bał się burzy

Prawie miesiąc temu użytkownik o nazwie Akki dodał na Twitterze filmik, na którym widać psiaka chowającego się w kącie łazienki. Czworonóg bardzo bał się burzy, która szalała na zewnątrz. Pewnie nie muszę nikomu z Was mówić, że szczególnie te zwierzaki często boją się tego zjawiska pogodowego i to nie tylko z powodu hałasu, ale i przez wyładowania elektryczne, które odczuwają na swojej sierści. Gdy występujący w nagraniu golden retriever ukrył się, zauważył to mały chłopczyk, który natychmiast zareagował…

Dziecko podeszło do psiaka i zaczęło go uspokajać. Mówiło do niego z czułością, głaskało go i przytulało. Jeśli chcecie zobaczyć coś, co podniesie Was na duchu w tych trudnych chwilach, to koniecznie musi być to to nagranie.

Chłopiec chciał pocieszyć psa, który bał się burzy. Reakcja internautów jest jednoznaczna!

Użytkownicy Twittera byli dosłownie zachwyceni postawą małego chłopca. Taka empatia i zrozumienie u małego dziecka to coś pięknego! Nic dziwnego, że film stał się internetowym viralem!

Co za kochane małe dziecko. Na pewno ma wspaniałych rodziców

Dzięki za moment wytchnienia w tym chaotycznym czasie

To jest najlepszy filmik, jaki zobaczyłem w tym roku

W końcu jakiś pozytywny film!

To naprawdę porusza do głębi!

Ten maluszek jest tak wrażliwy! Zaskakująco wręcz patrząc na jego wiek… Piękne!

Ja takze jestem pod wrażeniem tego, co zobaczyłam. Wydaje mi się, że warto pokazywać takie treści zwłaszcza teraz. Pozytywny przekaz również jest potrzebny w tych trudnych chwilach. Im więcej takich nagrań, tym więcej uśmiechu na twarzy… ?

Źródła: twitter.com
Fotografie: twitter.com

Może Cię zainteresować