Kategorie Ciąża i poródMamaZdrowie

Partnerka włoskiego piłkarza ma kornonawirusa. Jest w 4. miesiącu ciąży

Z pewnością wiecie doskonale, że Włochy są krajem, który do tej pory ucierpiał najbardziej z powodu epidemii. Znajduje się tam nie tylko największa liczba zakażonych, ale i osób, które zmarły z jego powodu. Teraz okazuje się, że ciężarna partnerka włoskiego piłkarza ma kornonawirusa. Michela Persico znajduje się obecnie w 4. miesiącu i jak sama przyznaje bardzo się boi.

Ciężarna partnerka włoskiego piłkarza ma kornonawirusa
instagram.com

Ciężarna partnerka włoskiego piłkarza ma kornonawirusa

Daniele Rugani jest jednym z pierwszych włoskich piłkarzy, u którego wykryto koronawirusa. Już chwilę później okazało się, że jego ciężarna partnerka Michela Persico również się zakaziła. Włoska dziennikarka jest w tej chwili w 4. miesiącu ciąży. Zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak się czuje w czasie wywiadu dla dla magazynu „Chi”:

Trudno mi o tym mówić. Jednak muszę zrozumieć, co mnie czeka. Mam nadzieję, że wirus nie wpłynie na przebieg ciąży. Lekarze zapewniają mnie, że nie powinno być problemów. Postawcie się jednak w mojej sytuacji. Naprawdę bardzo się boję

Na koniec podkreśliła, że na szczęście nie ma żadnych poważnych symptomów. Nie wystąpiła u niej nawet delikatna gorączka. Jest jej jednak bardzo ciężko ze względu na strach i fakt, że musi pozostać w całkowitej izolacji od bliskich w tym trudnym czasie:

Jednak jestem sama, bo z nikim nie mogę się widzieć. Dam sobie radę

Jej partner Daniele Rugani w rozmowie z włoskim dziennikarzem Fabrizio Romano także opowiedział o tym, jak się czuje:

Tak, mam koronawirusa, ale nie martwcie się, teraz czuję się dobrze. Zachęcam do przestrzegania zasad higieny. Zróbmy to dla siebie, dla naszych bliskich i tych, którzy są wokół nas

Ciąża a koronawirus

Już kilka dni temu pisałam Wam o tym, że aktualnie znajduje się bardzo mało informacji o tym, jak koronawirus może wpływać na ciężarne. Większość z nich to oparte na kilkudziesięciu przypadkach przypuszczenia. Na szczęście nie są one złe. Więcej na ten temat możecie przeczytać we wcześniejszym artykule o koronawirusie i ciąży.

Ciężarna partnerka włoskiego piłkarza ma kornonawirusa
instagram.com
Źródła: "Chi"
Fotografie: www.instagram.com