Kategorie DzieckoHistorie

Posiadanie fajnej cioci jest ważne dla dziecka. Tylko ona zrozumie je jak nikt!

Jeśli pomyślisz o ludziach, którzy cię kochają bezwarunkowo poza rodzicami, ciocia z pewnością znajdzie się na szczycie tej listy. To ona pamięta imię twojej sympatii z przedszkola, zawsze jest gotowa dzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, ale nie wstydzi się też czasem zrobić dla Ciebie z siebie głupka. Ciotki starają się wyjątkowo spędzać czas ze swoimi siostrzenicami czy bratankami by stać się ich najlepszymi przyjaciółkami. Przyjaciółkami, które potrafią zachęcać Cię do marzeń i dobrze się z Tobą bawić.

Obecnie, kiedy często nie mamy starszego rodzeństwa, możemy jeszcze polegać na cioci. Naprawdę wierzymy, że twoja ciocia jest osobą, która zrobi dla ciebie wszystko i zawsze będzie twoim przyjacielem. Posiadanie fajnej cioci to błogosławieństwo i jesteśmy tutaj, aby to udowodnić.

Wprowadza Cię w dorosłość

Kiedy dorastasz, próbowanie różnych rzeczy może być kuszące, ale potrzebujesz dobrego przewodnika, który pomoże Ci poruszać się wśród tych nowych doświadczeń. Na przykład ciocia może być tą, która pomoże ci uniknąć błędów w modzie i da ci pierwszą szminkę, która wygląda na Tobie wspaniale. Wspólne zakupy lub rozmowy na tematy dla dorosłych, to nie jedyne, co możesz uzyskać od osoby z dużym doświadczeniem.

fajna ciocia z dziewczynką
khloekardashian / instagram.com

Zawsze zwracasz się do niej, jeśli chodzi o delikatne kwestie

Kiedy pewne rzeczy cię intrygują, ale czujesz się zbyt niekomfortowo, aby omówić je z mamą, nadszedł czas, aby ciocia weszła do akcji. Bez względu na to, czy jest to problem z chłopakiem, zła ocena, czy konflikt z wrednymi koleżankami w szkole, twoja super ciocia jest zawsze gotowa pomóc ci bez żadnego osądu. Wiesz, że nie wystraszy się, bez względu na to, co zrobiłaś i pomoże ci rozwiązać problem bez tworzenia dramatyzmu.

britney spears
britneyspears / instagram

Ona jest twoim wzorem do naśladowania

Wszyscy potrzebujemy kogoś, kto będzie wzorem, a twoja ciocia może być właśnie odpowiednią osobą. Jest przecież odpowiedzialna, często już z karierą zawodową, ale nie straciła charyzmy i zawsze jest gotowa na przygodę. Rozumie znaczenie odkrywania prawdziwej pasji, wie, jak cieszyć się życiem i chętnie nauczy Cię, jak to robić.

julia roberts
juliaroberts / instagram

Czasami cię rozpieszcza

Twoja ciocia wie, jak sprawić, byś poczuła się wyjątkowo. Chociaż traktuje cię jak osobę dorosłą, wciąż widzi w tobie małą dziewczynkę, która od czasu do czasu musi być rozpieszczana. Zawsze kupuje ci prezenty lub zabiera do przyjemnych miejsc, aby pokazać, jak bardzo cię kocha. I wiesz, że zrobiłaby wszystko, aby zobaczyć uśmiech na twojej twarzy.

sophie turner
sophie / instagram.com

Pomaga Ci przetrwać wiele problemów

Twoja ciocia może pomóc ci przejść przez fazę buntu, kiedy twoje hormony doprowadzają cię do szaleństwa i powodują ogromne zmiany nastroju. Rozumie, że wystarczy udowodnić swoją niezależność i złamać pewne zasady, aby odkryć swoje prawdziwe ja. I jest gotowa być przy tobie podczas tej podróży. Będzie zachęcać twojego wolnego ducha, ale nadal będzie cię pilnować na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

zendaya
zendaya / instagram

Wiesz, że możesz jej zaufać

Twoja ciocia zna cię od dnia urodzenia i jest z tobą przez całe życie. Uspokoiła cię, gdy zgubiłaś ulubioną zabawkę i otarła łzy, gdy chłopak, w którym zakochałaś się w przedszkolu, wybrał inną dziewczynkę. Wiesz, że jest twoją najlepszą przyjaciółką i możesz jej się zwierzyć. Nie osądzi cię i zawsze będzie przy Tobie, żeby cię pocieszyć.

kendall jenner
kendalljenner / instagram

Pomaga ułagodzić twoich rodziców

Twoja ciocia zna cię dobrze i twoich rodziców, więc zawsze jest gotowa udzielić ci pomocy, gdy jej potrzebujesz. Zwłaszcza na początku twoich relacji z chłopakami. Pomaga ci dostrzec pewne rzeczy z perspektywy dorosłego i udowadnia, że ​​twoi rodzice nie są potworami, którzy nigdy nie pozwalają ci chodzić na imprezy. Ciocia zawsze działa jako mediator, który bardzo się o Ciebie troszczy i pomaga obu stronom znaleźć zdrowy kompromis.

kim kardashian
kimkardashian / instagram

Ona wie, jak Cię rozbawić

Twoja ciocia jest najśmieszniejszą i najbardziej żądną przygód osobą, jaką znasz. Może nawet sprawić, że zwykła wyprawa na zakupy spożywcze będzie małą przygodą, a jej sarkastyczne uwagi powodują, że cała czas wybuchasz śmiechem. Ceni doświadczenia zamiast prezentów i wykorzystuje każdą chwilę, którą może spędzić z tobą.

beyonce
beyonce / instagram

Czy uważasz, że ciocia jest twoim najlepszym przyjacielem? Czy podzielisz się z nami jakąś historią lub żartem, które pokazują twoją szczególną więź z ciocią? Chcielibyśmy przeczytać je w komentarzach!

Źródła: brightside.me
×