Kategorie HistorieMama

Dzieci wstydziły się wyglądu ich mamy. Kobieta postanowiła, że zupełnie się dla nich zmieni

Dawn Williams w czasie swojej metamorfozy miała 44 lata i była mamą dwójki nastolatków. Niektórzy twierdzili, że bardzo niezwykłą mamą. Wszystko przez jej nietypowy wygląd. Trzeba przyznać, że przyciągał wzrok. 44-latka stawiała bowiem na bardzo wyzywające stroje i kolory. Kobieta przez długi czas nie miała pojęcia o tym, że dzieci wstydziły się jej wyglądu… Gdy dowiedziała się o tym, postanowiła coś zmienić.

Dzieci wstydziły się jej wyglądu. Był zbyt wyzywający

Dawn Williams od zawsze lubiła ubierać się w wyzywające stroje i kolory. Nie stroniła także od mocnego makijażu. W takim wydaniu czuła się najlepiej i najpewniej. Przez długi czas nie miała jednak pojęcia o tym, że jej wygląd zaczął przeszkadzać nastoletnim dzieciom. Ostatecznie postanowiły z nią porozmawiać i powiedzieć, co czują. Zrobiły to bardzo delikatnie, po prostu stwierdziły, że powinna bardziej wyglądać „jak mama”.

Postanowiła przejść metamorfozę

44-latka dobrze czuła się w mocnym makijażu, doczepianych włosach i nadmiernej opaleniźnie, jednak dobre samopoczucie jej dzieci było dla niej najważniejsze. Postanowiła, że przejdzie metamorfozę. Nie chciała, aby rówieśnicy śmiali się z jej pociech.

Zgłosiła się do popularnego programu „Oprah Winfrey Show”. Z jej pomocą całkowicie odmieniła swój wizerunek. Na pomoc 44-latce prowadząca wezwała jednego ze swoich zaprzyjaźnionych stylistów – Carsona Kressley’a.

Kiedy Dawn pokazała się dzieciom w nowym wydaniu, nie mogły uwierzyć, że to ich mama. Kobieta wyglądała po prostu pięknie! Zresztą musicie zobaczyć poniższe zdjęcia:

Dawn Williams - dzieci wstydziły się jej wyglądu
youtube.com
Dawn - dzieci wstydziły się jej wyglądu
youtube.com
dzieci wstydziły się jej wyglądu
youtube.com
nie wyglądała jak mama
youtube.com
wyzywający wygląd mamy
youtube.com
metamorfoza mamy
youtube.com
mama i jej metamorfoza
youtube.com
metamorfoza
youtube.com
Źródła: youtube.com
Fotografie: youtube.com
×