Kategorie MamaNiemowlę

Mała dziewczynka nie miała humoru na sesji. Mimo tego, zdjęcia wyszły mega uroczo!

Rodzice często organizują sesje zdjęciowe swoich dzieci. Nasze pociechy są przesłodko szczęśliwe lub uśmiechnięte na większości takich właśnie zdjęć. Ale mamy przykład jednego maleństwa, które postanowiło zrobić dokładnie na odwrót. Dziewczynka robiła tylko gniewne i zrzędliwe miny przez całą sesję zdjęciową. I choć chciałaby wyglądać wrednie, to wyglądała super słodko.

sesja zdjęciowa niemowlę
instagram

Ta 14-dniowa Luna pokazała, że ​​tak naprawdę nie dba o sesje zdjęciowe i postanowiła przybrać gniewną minę zamiast uroczej i sympatycznej. W rzeczywistości jej rodzice, Lori i Christian Muse nie byli specjalnie zaskoczeni, ponieważ Luna robiła te miny już wcześniej. Ostrzegli nawet fotografkę, że może to nie wyjść tak, jak się tego spodziewa. Z tego, co widzimy, Luna po prostu nie jest wielką fanką sesji zdjęciowych.

niemowlę sesja zdjęciowa
instagram

Mimo że Luna wyglądała na szczególnie zrzędliwą przez całą sesję, fotograf Justine Tuhy powiedziała, że ​​Luna była bardzo spokojna podczas całej sesji zdjęciowej. W rzeczywistości są to jedne z najlepszych dziecięcych wyrazów twarzy, jakie kiedykolwiek udało jej się zarejestrować przed kamerą. I, szczerze mówiąc, nie mogliśmy się z nią nie zgodzić.

niemowlę sesja zdjęciowa
instagram

Dziecko było owinięte w przytulne i ciepłe kocyki przez całą sesję zdjęciową, ale na każdym zdjęciu Luna robiła niesamowicie zirytowane i nieszczęśliwe miny. Sesja trwała około 90 minut i chociaż Luna nie była szczególnie szczęśliwa z powodu jej pierwszej sesji zdjęciowej, to my nie możemy powiedzieć tego samego.

niemowlę sesja zdjęciowa
instagram

Co sądzisz o pierwszej sesji zdjęciowej Luny? Czy zgadzasz się, że są to jedne z najwspanialszych grymasów dziecka uchwyconych kamerą? Podziel się z nami podobnymi uroczymi zdjęciami niemowląt w komentarzach poniżej.

Źródła: brightside.me
[mashshare]