×

10 mega seksownych imion kobiecych. Przyciągają facetów jak magnes

Wiecie, że istnieją imiona damskie, które przyciągają mężczyzn bardziej niż inne? Podobno działają już na męską podświadomość. Ich posiadaczki wydają się być dla panów bardziej atrakcyjne i seksowne. Jesteście ciekawe jakie to imiona?

Imiona damskie, które przyciągają mężczyzn

Jakim sposobem powstała ta lista? Otóż na jednym z forów internetowych panowie podali najbardziej seksowne według nich imiona. Później na podstawie sporządzonych statystyk powstał ranking, który opublikowano w sieci dla większego grona internautów. Ja również postanowiłam Wam go przybliżyć.

#1 Oliwia

Podobno bardzo kojarzy się panom z pełnym słońcem pod palmami, czyli egzotycznymi wakacjami. Właśnie dlatego wzbudza w nich pozytywne emocje.

#2 Izabela

Najbardziej doceniane jest przez mężczyzn w pełnym brzmieniu. Zdrobnienie Iza jest podobno o wiele mniej seksowne.

#3 Aleksandra

Według panów kobiety o tym imieniu wydają się być bardzo wyniosłe i niedostępne. Jak same doskonale wiecie, często te cechy pociągają mężczyzn.

#4 Helena

Oj… To imię nie znalazło się na tej liście bez powodu. Jak dobrze wiecie z lekcji historii, mężczyźni walczyli o tę kobietę już w starożytności. Wiele wskazuje na to, że mało się w tej kwestii zmieniło.

#5 Anastazja

Podobno jest to rzadko spotykane imię, ale bardzo kobiece. To działa na facetów. Wielu panom kojarzy się z księżniczkami.

#6 Maja

To bardzo kobiece i subtelne imię. Dlatego nie ma w tym nic dziwnego, że tak bardzo podoba się mężczyznom…

#7 Julia

To imię przywodzi bardzo dobre skojarzenia. Z ciepłem oraz bezgraniczną miłością. Być może ma na to wpływ romantyczna opowieść o nieszczęśliwych kochankach.

#8 Zofia

Słodka i romantyczna – jak Zosia z „Pana Tadeusza”. Właśnie z tą postacią kojarzy się ono panom i dlatego tak bardzo ich pociąga.

#9 Weronika

Uważane jest za wielu mężczyzn za bardzo eleganckie i wyniosłe. Kojarzy im się z kobietą sukcesu, dlatego tak bardzo ich kręci i przyciąga.

#10 Róża

No cóż… Nie ma co ukrywać, ze róża uważana jest za jeden z najpiękniejszych kwiatów. Czy zatem posiadaczka tego imienia mogłaby kojarzyć się panom inaczej? Odpowiedź jest jednoznaczna: Nie.

Imiona damskie, które przyciągają mężczyzn – Wasze znajduje się wśród nich?

Źródła: www.popularne.pl

Może Cię zainteresować