Kategorie DzieckoMamaPoradyPorady

Wymyśliła, jak sprawić by dziecko chętnie wypiło syrop. Inne mamy były zachwycone

Też macie problem z podawaniem dziecku lekarstw? U nas to istna katorga. Chłopcy uciekają i chowają się, gdzie tylko mogą. „Nie i już!” – ich wieczna odpowiedź. Pewna mama wpadła na pomysł, jak usprawnić podawanie syropu jej maluchom. Przyrzeka, że działa on zawsze. Dlatego dziś przedstawiam Wam, jak nakłonić dziecko do wypicia syropu. Dajcie znać, czy się podoba.

jak nakłonić dziecko do wypicia syropu
facebook.com

Jak nakłonić dziecko do wypicia syropu? Amerykańska blogerka ma na to sposób

Większość z Was wie, że podanie syropu dziecku to nie lada wyzwanie. Znana amerykańska influencerka, która prowadzi bloga „Mummy Looks Funny”, wymyśliła sposób, aby stało się to łatwiejsze. Twierdzi, że zawsze działa i bardzo ułatwił jej życie. Oczywiście nie omieszkała podzielić się nim w mediach społecznościowych.

Trik, który wymyśliła Rach, jest niesamowicie prosty i potrzebujemy do niego tylko jednej rzeczy – kolorowej posypki do ciast! Kiedy dodamy jej do wymierzonej porcji leku, staje się ona smaczniejsza i przede wszystkim…kolorowa! Blogerka przed podaniem syropku tłumaczy córkom, że ma dla nich przepyszną miksturę jednorożca.

Rach opublikowała post ze zdjęciem i wszystkim, czego potrzebujemy i napisała:

Masz teraz pyszną i magiczną miksturę jednorożca. W przypadku moich dzieci działa za każdym razem

Jak nakłonić dziecko do wypicia syropu? Internauci są zachwyceni tym sposobem!

Jej post zyskał dużą popularność w sieci i bardzo spodobał się internautom. Byli dosłownie zachwyceni.

Świetny sposób!

Muszę wypróbować

Koniecznie muszę wypróbować ten sposób, genialny!

Kiedy Rach zobaczyła, że jej pomysł tak bardzo spodobał się wszystkim nie omieszkała napisać, że nie spodziewała się takiej sytuacji. Dodała też, że pomysł powstał akcie ogromnej desperacji.

Właściwie nie mogę uwierzyć, że 2,5 miliona ludzi widziało mój dziwny trik dla rodziców, który wymyśliłam, gdy byłam w desperackiej, pozbawionej nadziei próbie nakłonienia mojego malucha do przyjęcia antybiotyku

A Wy co myślicie o sposobie Rach? Skorzystacie z niego kiedyś? Czy raczej nie?

Źródła: www.facebook.com