Kategorie HistorieMama

Która z nich jest mamą, a która córką? Tylko ich znajomi nie mają problemu z odpowiedzią

Jestem ciekawa, czy uda Wam się zgadnąć która z nich jest mamą a która córką? Mi chwilę zajęło. 40-letnia Sonia Magnier mieszka w Irlandii. Kobieta wyznała, że często ludzie mylą ją z jej córką lub myślą, że obie panie są siostrami.

Która z nich jest mamą a która córką
facebook.com

Sonia dba o swojego ducha oraz o swoje ciało

Sonia Magnier mieszka w Cork w Irlandii. Kobieta jest trenerką biznesu i mamą 21-letniej Renee. Kiedyś w czasie wywiadu dla The Sun wyznała:

Zawsze ludzie pytają, czy jesteśmy siostrami. Zabawnie jest obserwować reakcje, gdy wyjaśniamy, że jesteśmy matką i córką

40-latka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wygląda bardzo młodo. Uważa, że wszystko to między innymi za sprawą jej pracy – to dzięki niej ma tyle siły oraz młodości w sobie.

W coachingu życiowym chodzi o skupienie się na utrzymywaniu pozytywnego nastawienia. Pracuję z wieloma młodszymi kobietami, więc to też pomaga

Jednak to nie wszystko. Stara się nie przejmować swoimi porażkami, a gdy popełnia błędy, uśmiecha się. Wydaje mi się, że taki stan ducha z pewnością pomaga jej w zachowaniu młodego wyglądu.

Jednak pozytywne nastawienie do świata to nie wszystko. Kobieta wiele robi też dla ciała. Przede wszystkim dba o kondycję fizyczną. Trzy razy w tygodniu chodzi na przykład na siłownię.

Lubię dbać o kondycję i zdrowie, chodząc na siłownię trzy razy w tygodniu. Ćwiczę także codzienną jogę i medytację, aby pozostać skupionym

Jednak, jak sama podkreśla, siłownia to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Sonia uważa, co je. Jej dieta jest bardzo zbilansowana. Ponadto, pije dużo wody. Uważa, że ma ona naprawdę ogromny wpływ na młody wygląd. Dla 40-latki bardzo istotna jest też odpowiednia pielęgnacja skóry.

Dbam o swoją skórę, używając dobrych produktów kosmetycznych i regularnie chodzę do kosmetyczki. Sposób ubierania się jest również bardzo ważny. Renee jest pomocna i zawsze udziela mi dobrych rad.

Która z nich jest mamą a która córką – obcy ludzie nie wiedzą

Wszystko to sprawia, że wygląd Sonii jest naprawdę rewelacyjny. 40-latka bardzo dużo czasu spędza też ze swoją córką, która uważa, że to zabawne, iż wyglądają jak siostry i ci, którzy ich nie znają, tak myślą.

Jeśli jeszcze nie wiecie, to Sonia jest blondynką… 😉

mama i córka
facebook.com
która z nich to mama a która córka
facebook.com
Źródła: www.dailymail.co.uk
Fotografie: www.facebook.com
[mashshare]