Kategorie Ciąża i poródDzieckoMama

Miesiąc urodzenia wpływa na charakter dziecka. Na jakiego dorosłego wyrośnie Twój maluch?

Czy wierzycie w to, że miesiąc urodzenia wpływa na nasz charakter? Astrologowie twierdzą, że tak. Według nich można w pewien sposób przewidzieć, na jakich ludzi wyrosną nasze dzieci w zależności od tego, w którym miesiącu przyjdą na świat. Zresztą bardzo podobnie jest ze znakami zodiaku.

miesiąc urodzenia wpływa na nasz charakter
pexels.com

Styczeń – miesiąc urodzenia wpływa na nasz charakter

Ludzie, który przyszli na świat w styczniu, rzadko okazują swoje emocje, a jeszcze rzadziej chcą o nich rozmawiać. Są to za bardzo kreatywne osoby, które z chęcią nawiązują z innymi ludźmi relacje. Mają dzięki temu bardzo wielu przyjaciół.

Luty

Dzieci, które przyszły na świat w lutym, często miewają zmienny nastrój. Do tego za wszelką cenę dążą do osiągnięcia swojego celu, a co za tym idzie, bywają uparte i bardzo ambitne. Warto dodać, że mają bardzo wrażliwą naturę i bardzo łatwo jest je skrzywdzić i stracić ich zaufanie.

Marzec

Maluchy urodzone w marcu są bardzo opiekuńcze i niesamowicie wrażliwe. Są też bardzo ciekawe otaczającego je świata, a w związku z tym uwielbiają podróżować. Często bywają też utalentowane artystycznie. Bardzo cenią sobie relacje z innymi ludźmi.

Kwiecień – miesiąc urodzenia wpływa na nasz charakter

Ludzie urodzeni w kwietniu mają silne charaktery. Są osobami dynamicznymi i odważnymi. Nienawidzą siedzenia w miejscu i kochają się rozwijać, dlatego nadzwyczaj często podejmują nowe wyzwania. Inni cenią sobie ich rady, bo posiadają zdolności dyplomatyczne. Ich wadą jest to, że łatwo wyprowadzić je z równowagi.

Maj

Dzieci, które przychodzą na świat w maju, są bardzo towarzyskie i posiadają wielu przyjaciół. Uwielbiają się z nimi spotykać i brać udział w imprezach. Jednocześnie nie boja się ciężkiej pracy. Mają też kilka wad – bywają spóźnialskie i rozrzutne.

Czerwiec

Osoby urodzone w czerwcu są świetnymi dyplomatami. Potrafią też wysłuchać, jak nikt inny. Mają niezwykłą wyrozumiałość i zawsze starają się zadowolić wszystkich dookoła. W ludziach cenią sobie przede wszystkim otwartość oraz uprzejmość. Czasami miewają problemy z podejmowaniem decyzji.

Lipiec – miesiąc urodzenia wpływa na nasz charakter

Maluchy lipcowe są szczere, niezwykle taktowne, a także godne zaufania. Są też samotnikami – po prostu lubią spędzać czas sami ze sobą. Bardzo cenią sobie ciszę oraz domową atmosferę. Bardzo łatwo przyswajają nowe wiadomości.

Sierpień

Ludzie urodzeniu w sierpniu idealnie pasują na kierownicze stanowiska. Mają ku temu ogromne predyspozycje, aby zarządzać innymi. Ponadto, lubią być w centrum uwagi i wprost kochają komplementy. Warto też dodać, że są oddanymi partnerami.

Wrzesień

Osoby urodzone we wrześniu są bardzo aktywne i kochają ruch. Są też świetnie zorganizowane i nienawidzą tracić czasu. Na tle innych wyróżniają się inteligencją, pamięcią oraz spostrzegawczością. Ich wadą jest to, że bywają niesamowicie krytyczne wobec innych.

Październik – miesiąc urodzenia wpływa na nasz charakter

Dla dzieci urodzonych w październiku niesamowicie ważne są relacje z innymi ludźmi. Dbają one o to, aby mieć dobre kontakty z rodziną oraz z przyjaciółmi. Ponadto, są świetnymi słuchaczami. Niestety często bywają zakompleksione, choć zazwyczaj nie ma to jakichkolwiek podstaw. Zdarza się, że ich reakcje na niektóre rzeczy są zbyt emocjonalne.

Listopad

Maluchy, które przychodzą na świat w listopadzie, bywają bardzo dociekliwe i są niesamowicie ciekawe świata. Ich pomysły często są nieschematyczne. Listopadowi ludzie bez problemu osiągają zamierzone cele, ponieważ są bardzo zdeterminowani. Bardzo ważna jest dla nich ich prywatność oraz niezależność. Ich największym problemem jest nawiązanie dłuższej, partnerskiej relacji.

Grudzień – miesiąc urodzenia wpływa na nasz charakter

Ludzie urodzeni w grudniu są bardzo uczciwi i lojalni. Mają też świetne poczucie humoru i idealnie dogadują się z innymi. Ich wadą jest to, że łatwo wpadają w złość i bywają zbyt emocjonalni.

W którym miesiącu przyszły na świat Wasze maluchy?

[mashshare]