Kategorie Ciąża i poródHistoriePoród

Mina noworodka tuż po urodzeniu jest hitem! Dziewczynka wygląda na bardzo wkurzoną

To zabawne zdjęcie zdążyło już obiec cały świat, ale nie jestem pewna, czy je widziałyście. Dlatego i ja postanowiłam o nim napisać. Niektóre nowo narodzone maluchy robią bardzo nietypowe miny, ale ta dziewczynka… Moim zdaniem bezapelacyjnie wygrywa wszystko! Na fotografii widać całą jej frustrację z powodu tego, co się wokół niej dzieje. Ta mina noworodka tuż po urodzeniu jest prawdziwym internetowym hitem!

Mina noworodka tuż po urodzeniu jest prawdziwym internetowym hitem
facebook.com

Fotograf, który uchwycił idealny moment

Malutka Isabela Pereira de Jesus przyszła na świat przez cesarskie cięcie w brazylijskim szpitalu. W porodzie dziewczynki uczestniczył fotograf Rodrigo Kunstmann, który miał uwiecznić wzruszającą i piękną chwilę. Udało mu się jednak znacznie więcej… Dzięki jego zdjęciu o małej modelce usłyszał cały świat! Jestem pewna, że fotografia rozśmieszyła niejedną osobę! O co tyle hałasu?

Sekret miny noworodka tuż po urodzeniu

Mina małej Isabeli wyraża więcej niż 1000 słów. Mogłoby się wydawać, że nie bardzo spodobało jej się to, że ktoś wyciągnął ją z ciepłego i przytulnego brzuszka mamy. Jednak z wiemy już, że nie do końca o to chodziło. Dziewczynka nie chciała płakać po tym, jak została wyjęta na zewnątrz. Wówczas lekarz próbował ją do tego zmusić, nim odetnie pępowinę. To bardzo istotne, bo dzięki temu jest pewność, że płuca dziecka pracują prawidłowo. Wtedy zrobiła bardzo groźną minę.

Fotograf Rodrigo Kunstmann w rozmowie z jedną z brazylijskich gazet wyznał:

Otworzyła szeroko oczy, ale nie płakała. Lekarz musiał nawet powiedzieć: Płacz, Isa

Ostatecznie malutka Isabela zaczęła płakać, ale stało się to dopiero po tym, jak lekarz odciął pępowinę.

Mina noworodka tuż po urodzeniu jest prawdziwym internetowym hitem!

Zdjęcie natychmiast po opublikowaniu podbiło serca internautów na całym świecie! Niektórzy nie potrafili ukryć podziwu, inni nie powstrzymywali się od zabawnych komentarzy, a jeszcze inni byli pewni, że ta dziewczynka będzie kimś wyjątkowym i jeszcze pokaże swój charakterek.

Mama dziewczynki, Daiane była przeszczęśliwa z powodu narodzin swojej córeczki. Dla niej oczywiście najważniejsze było to, że Isa jest zdrowa. Jednak uważa też, że zdjęcie podkreśla fakt, że jej córeczka była bardzo dzielna! W rozmowie z mediami zdradziła także:

Moje dziecko pokazało swoją osobowość, urodziło się odważne. To już mem. Zawsze marszczy brwi i czoło, gdy zmieniam jej pieluszkę lub gdy karmię ją piersią

Mina noworodka tuż po urodzeniu
facebook.com
noworodek
facebook.com
×