Kategorie MamaNastolatekNewsy

Mega parodia „Dżagi” Dody! Z przekąsem o koronawiurusie i zachowaniu ludzi

Kawałek Dody „Dżaga” zna chyba większość z Was. Piszę o nim, bo właśnie sparodiowała go Bakusiowa. Po raz kolejny jej przeróbka została wykonana w iście mistrzowskim stylu. Parodia „Dżagi” Malwiny Bakalarz będzie chyba hitem, zwłaszcza, że porusza tak ważny teraz temat, jakim jest koronawirus i „ludzkie” zachowania, których niedawno byliśmy świadkami…

Cover
youtube.com

Czy trzeba Wam przedstawiać Malwinę? ?

Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wie, to ja tylko przypomnę, że Malwina Bakalarz jest bardzo znaną postacią wśród rodziców (coś mi się wydaje, że już nie tylko wśród nich…), bo prowadzi poczytnego bloga parentingowego o nazwie „Bakusiowo”. Jej internetowy pamiętnik dotyka często poważnych tematów, ale jednocześnie przepełniony jest humorem. Właśnie w tym tkwi fenomen tej dziewczyny. Każdego dnia jej bloga odwiedza tysiące osób. Prowadzenie go przyniosło Malwinie dużą popularność i to nie tylko w mediach społecznościowych. Często gości też na przykład w telewizji śniadaniowej, gdy porusza się tam związane z rodzicielstwem.

Parodia „Dżagi” Malwiny Bakalarz

Bakusiowa uwielbia także robić zabawne przeróbki znanych utworów. Wcześniej sparodiowała „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari, a teraz przyszedł czas na hit Dody. Najnowsza parodia „Dżagi” Malwiny Bakalarz już odbiła się szerokim w sieci. Autorka z dawką humoru odniosła się do obecnej sytuacji nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Oczywiście nietrudno się domyślić, że chodzi o pandemię koronawirusa. Niby można się pośmiać, ale przesłanie jest poważne. Malwina zaapelowała o rozsądek i o to, aby zostać w domu. Jej fani są zachwyceni. Pod jej teledyskiem na YouTubie, który ma już ponad 300 tysięcy wyświetleń, wprost roi się od pozytywnych komentarzy!

Za każdym razem rozwalasz system! ?? ? ?

Super ze wpadłaś na taki pomysł, poszło dalej niech cały świat widzi ? piosenka mega ?

Mega! Idealny przekaz pod mentalność Polaków ? Może trafi do każdego Janusza, Grażyny, Seby i Dżesiki 😀

Zawodowo ?? Super Wam to wyszło, w sumie to czego się dotkniecie jest na najwyższym poziomie,oby tak dalej ?
Pozdrawiam?

Oto najnowsza parodia „Dżagi” Malwiny Bakalarz:

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com