×

Dzieci śpiewają piosenkę o koronawirusie. Klip dosłownie podbija sieć

Koronawirus staje się coraz większym problemem. W wielu krajach, tak jak i w naszym, z jego powodu zamknięto szkoły, przedszkola instytucje kulturalne oraz częściowo galerie handlowe. W mediach cały czas podkreśla się konieczność zostania w domu. W wielu głowach rodzi się teraz pytanie, co zatem robić w te przymusowo wolne dni. Niektórzy są bardzo kreatywni i jednocześnie pokazują, że pozostanie w domu jest teraz naprawdę istotne. Piosenka o koronawirusie wykonana przez tę świetną rodzinkę podbija sieć!

Piosenka o koronawirusie

W naszym kraju już dobrą chwilę mówi się o tym, aby w miarę możliwości pozostać w domu i odizolować się. Podkreśla się, że te 14 dni może być naprawdę kluczowe i znacznie ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Wielu wzięło to sobie do serca. Jednocześnie zastanawia się także, co robić przez ten czas. W sieci pojawiło się wiele memów, obrazków i filmików z podpowiedziami. Internauci żywo zaangażowali się w akcję #zostańwdomu. Ta rodzina również to zrobiła, a dzięki temu zyskuje w sieci coraz większą popularność.

Pewien tata wraz ze swoimi uroczymi dzieciakami, m.in. Helenką i Janoszem odśpiewali samodzielnie napisaną oraz zaaranżowaną piosenkę o koronawirusie. Trzeba przyznać, że ich pomysł jest naprawdę świetny. Melodia wpada w ucho, a tekst podkreśla, że ważne jest pozostanie w domu. Doskonale więc zwracają uwagę na tę konieczność, a przebicie mają ogromne… Ich klip obejrzano już ponad 359 997 razy!

Przekaz mega prosty, ale bardzo trafny!

Ich przesłanie jest naprawdę proste, ale moim zdaniem trafia w samo sedno. Oby ich rad posłuchało jak najwięcej osób. Musimy pamiętać o tym, że jeśli naprawdę poważnie potraktujemy prośby o to, aby pozostać w domach i wychodzić tylko w razie prawdziwej konieczności, to z pewnością nie podzielimy losu Włochów… A niestety każdy z nas doskonale wie, że sytuacja w ich kraju jest naprawdę poważna… ☹

Na koniec przypomnę Wam jeszcze, jak zrobić skuteczny domowy płyn do dezynfekcji rąk. Pamiętajcie, że jest on skuteczny w walce zarówno z wirusami, jak i z bakteriami.

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com

Może Cię zainteresować