Kategorie AkcesoriaDziecko

Plecak z zagłówkiem dla dziecka, który ochroni jego główkę podczas upadku

Kiedy jesteś w ciąży, nie możesz się doczekać przyjścia na świat swojego dziecka. Gdy już się urodzi, czekasz aż zacznie się uśmiechać i samodzielnie siadać. Często z niecierpliwością wyczekujesz jego pierwszych kroków (później oczywiście wolałabyś nieco cofnąć czas do momentu, kiedy położone niemowlę nawet po kilku minutach nadal znajduje się w tym samym miejscu ?). Jednak dzieci rosną, rozwijają się i z dnia na dzień przybywa im coraz więcej umiejętności. A wraz z nimi wzrasta zainteresowanie światem. To niestety skutkuje wieloma upadkami, a nawet groźnymi urazami. Na szczęście niektórzy producenci akcesoriów dla niemowląt pomyśleli o ich bezpieczeństwie. Mam teraz na myśli plecak z zagłówkiem dla dziecka, który nie tylko dodaje uroku, ale przede chroni główkę malucha.

plecak z zagłówkiem dla dziecka
Amazon.com

Naturalna kolej rzeczy

Chociaż pełzanie, raczkowanie i stawianie pierwszych kroków często kończy się upadkami, jest to zupełnie normalne zjawisko i kolejny etap rozwoju dziecka. Jednak patrzenie na chwiejącego się malucha, może budzić grozę (zwłaszcza, gdy masz w domu płytki) – rozumiem to doskonale! ?

Nawet jeśli nie będziesz opuszczać dziecka na krok i zawsze będzie ono w zasięgu Twojego wzroku, może się coś stać. Choćbyś niewiadomo, jak bardzo się starała (o ile pozwalasz dziecku poznawać świat ?). Mam nawet wrażenie, że im bardziej pilnuje się maluchy, tym większą krzywdę potrafią sobie przy nas zrobić…

Plecak z zagłówkiem dla dziecka, który ochroni jego główkę podczas upadku
Amazon.com

Dlatego, czemu nie korzystać z udogodnień, jakie proponują nam niektórzy producenci akcesoriów dla dzieci? Jeśli gwarantują ochronę główki malucha przed urazem, to czy nie warto skorzystać z takiej możliwości?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sama, ja mogę jedynie zwrócić Twoją uwagę na dany produkt (nie, to nie jest artykuł sponsorowany, lecz wynik przeglądania Internetu – oczywiście tylko podczas drzemek dziecka ?).

plecak z zagłówkiem dla dziecka
Ebay.com

Plecak z zagłówkiem dla dziecka – o co w tym chodzi?

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to zwykłe przebranie dla niemowląt. Jednak, gdy przyjrzysz się bliżej, dostrzeżesz, że ten plecak nie stanowi tylko dekoracji. To przede wszystkim ciekawie zaprojektowany ochraniacz na małą i delikatną główkę dziecka!

Produkt ten przypomina mały plecak, ponieważ ma paski na ramiona. Jednak dodatkowo wyposażony jest w miękki zagłówek dla malucha, który w razie upadku do tyłu nie uderzy się w główkę. Czy to nie genialne? Ochraniacz przydaje się również wtedy, gdy niemowlę po prostu chce się położyć.

plecak z zagłówkiem dla dziecka
Pinterest.com

Plecak z zagłówkiem dla dziecka – gdzie? jaki? za ile?

Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 do 24 miesięcy i zapewnia im coś w rodzaju ochronnej poduszki, którą mogą mieć ciągle przy sobie.

W dodatku są dostępne w różnych wersjach. Mogą wyglądać jak pszczółka, króliczek, panda, małpka lub inne zwierzątka albo po prostu jak skrzydła anielskie z aureolą.

Jeśli chodzi o cenę plecaka z zagłówkiem, to zależy ona od materiałów, z jakich go wykonano oraz kształtu. Na Amazonie ceny wahają się od 3 do 7 funtów za sztukę.

Jedna z mam podzieliła się swoją opinią na temat plecaka z zagłówkiem dla dziecka:

Uwielbiam tę pszczołę! Naprawdę chroni moje dziecko od uderzania się w tył głowy. A obecnie ciągle próbuje wstawać i czołgać się, trochę się przy tym przewracając

plecak z zagłówkiem dla dziecka
Pikdo.online

Zakrztuszenie dziecka winogronem. Powinny być sprzedawane z instrukcją jak zabawki?

Osobiście żałuję, że nie wiedziałam o tym produkcie wcześniej, a Ty? Chciałabyś mieć takie plecak z zagłówkiem dla swojego dziecka?

Źródło: pretty52.com | Fotografie: Amazon.com, Pinterest.com, Ebay.com, Pikdo.online
×