Kategorie HistorieMama

Młoda mama schudła po urodzeniu synka aż 70 kilogramów! Wyrzuciła z diety 4 rzeczy

Casey po urodzeniu swojego syna ważyła 160 kilogramów. W pewnym momencie uświadomiła sobie, że bardzo się zaniedbała i postanowiła, że musi coś z tym zrobić. Ostatecznie udało jej się. Schudła 70 kilogramów, wyrzucając ze swojego jadłospisu tylko 4 produkty. Było jej ciężko, bo je uwielbiała… Ale efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Schudła 70 kilogramów
instagram.com

„Nie! To na pewno nie ja!”

Casey Gemmel jest młoda mamą, która podjęła walkę z nadwagą. To, że ma poważny problem, zrozumiała, gdy zobaczyła, jak wygląda na zdjęciach. Rok po urodzeniu swojego syna zorganizowała przyjęcie tematyczne – wszyscy mieli przebrać się za superbohaterów. Sama gospodyni wybrała przebranie Batgirl. Oczywiście musiała zamówić wersję plus-size. Jednak kiedy kurier je przywiózł i tak okazało się za małe… Ostatecznie ledwo się w nie wcisnęła. Sama impreza była wspaniała i wszyscy byli zadowoleni. Ona również, ale do czasu…

Przeglądając zdjęcia z imprezy, Casey nie mogła uwierzyć własnym oczom. Przyjaciele wstawiali zdjęcia na Facebooka, a ona nie mogła znaleźć żadnego, na którym wyglądałaby dobrze. Na początku trudno było jej się na nich w ogóle odnaleźć… Dotarło do niej jednak, że ta „największa” osoba to właśnie ona.

Pomyślałam, że to nie ja, że zdjęcie zostało zrobione pod złym kątem. Ale potem ktoś wstawił kolejne zdjęcie zrobione pod jeszcze gorszym kątem. Czekałam na zdjęcie zrobione pod dobrym kątem i nie doczekałam się.

Schudła 70 kilogramów, wyrzucając ze swojego jadłospisu tylko 4 produkty!

Tak naprawdę to dopiero te zdjęcia uświadomiły Casey, że niezdrowo się zaniedbała. Mimo że już wcześniej miała problemy z codziennymi czynnościami, nawet z opieką nad synem. Trudnością było dla niej nawet zmienianie mu pieluch, wszystko przez jej wystający brzuch. Fotografie, choć dla niej przykre, jednocześnie dały jej siłę do walki o lepszą wersję siebie.

Młoda mama zaczęła od zmiany diety na zdrowszą. Jednak zrezygnowała przede wszystkim z 4 produktów, które do tej pory dosłownie uwielbiała – serów, makaronów, chleba i słodzonych napojów. Jak sama podkreśla, zmiana ta wcale nie była dla niej prosta:

To była ogromna zmiana, ponieważ miałam wiele nawyków żywieniowych, z którymi trudno było mi zerwać

Schudła 70 kilogramów w ciągu 4 lat!

Później do diety dołączyła regularne ćwiczenia, które z czasem stały się dla nie codziennym nawykiem. To wszystko wystarczyło, aby zupełnie się zmieniła i schudła aż 70 kilogramów! Cały ten proces trwał aż 4 lata. Casey nie ukrywa, że popłakała się ze szczęścia, kiedy w samolocie mogła dopiąć się standardowym pasem i nie musiała prosić o „przedłużkę”.

Kobieta wyznaje, że największym wsparciem był dla niej jej mąż, który na każdym kroku ją dopingował, a nawet włączył się w jej treningi, gdy na początku wstydziła się sama biegać.

Casey wykonała kawał dobrej roboty. Ja jestem pod wrażeniem, a Wy?

Schudła 70 kilogramów, wyrzucając ze swojego jadłospisu tylko 4 produkty
instagram.com
Schudła 70 kilogramów, wyrzucając ze swojego jadłospisu 4 produkty
instagram.com
Casey schudła 70 kilogramów
instagram.com
Gemmel schudła 70 kilogramów
instagram.com
fit metamorfoza
instagram.com
metamorfoza
instagram.com
dieta
instagram.com
Źródła: www.today.com
Fotografie: www.instagram.com