×

Chciała pokazać sposób na zmuszenie malucha do jedzenia. Internauci się wściekli

Pewna mama znalazła sposób na zmuszenie malucha do jedzenia. Prawdopodobnie była z siebie bardzo zadowolona, bo pochwaliła się nim w sieci. Wielu internautom się to nie spodobało. Niektórzy nie przebierali w słowach. Kobietę dosłownie zalała fala krytyki…

Nietrafiony pomysł mamy?

Film, który za chwilę zobaczycie, ukazał się na facebookowym profilu Daily Mail. Wyświetlono go już ponad 5 milionów razy. Trzeba jednak dodać, że komentarze pod nim w większości przypadków nie wyrażały aprobaty dla pomysłu tej mamy. Kobieta myślała, że robi dobrze, ale… No cóż musicie zobaczyć to same.

Na filmie widać panią, która siedzi na łóżku i karmi leżące niemowlę. Mama maleństwa ma przewiązaną głowę wstążką, która przytrzymuje telefon. Na ekranie urządzenia wyświetla się bajka. Maluszek jest w nią tak wpatrzony, że bez żadnych problemów wcina wszystko, co rodzicielka wkłada mu do buźki.

Sposób na zmuszenie malucha do jedzenia – reakcja internautów

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Wiele z nich bardzo negatywnie ocenia pomysł tej mamy. Ja również uważam, że nie był zbyt trafiony i jestem ciekawa, co Wy o nim myślicie:

Lenistwo. Dziecko powinno jeść na siedząco, a rodzic powinien do niego mówić. Przestańcie używać technologii do zabawiania dzieci

Ja nie wyobrażam sobie, że można coś takiego robić. Przecież jeśli maluch nie chce jeść, to nie powinno się go zmuszać. To przykre, że uciekasz się do takich metod, aby nakarmić swoje dziecko. Ogarnij się. Już sama pozycja jest niebezpieczna….

Jeśli musisz przytrzymywać usta dziecka, żeby je nakarmić, to oznacza, że nie powinno ono w tym momencie być karmione! Już nie wspominam o tym, że pozycja leżąca stwarza ryzyko zakrztuszenia się. Biedne dziecko

Oto dlaczego powszechna jest otyłość i dolegliwości żołądka. Dlaczego karmisz dziecko, kiedy nie jest głodne? Zmuszasz je do jedzenia, kiedy leży? To niesamowicie smutne!

Sposób na zmuszenie malucha do jedzenia

https://www.facebook.com/DailyMail/videos/1528200763927505/

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: www.facebook.com

Może Cię zainteresować