Kategorie HistorieNewsy

Została surogatką dla bezdzietnej pary. Jej brzuch zaczął rosnąć wyjątkowo szybko niemal od razu

Czy surogatka pomaga bezdzietnym parom? Życie pisze różne scenariusze, ale historia, którą za chwilę przeczytacie, pokazuje, że właśnie tak jest. Shaniece Sturdy miała „naście” lat, kiedy zobaczyła w telewizji program o kobietach rodzących dzieci bezdzietnym osobom. Stwierdziła, że to coś wspaniałego i z chęcią w przyszłości pomoże parze, która sama nie może mieć własnych pociech.

Najpierw własne dziecko

Czas upływał, a Shaniece nie zmieniła zdania. Najpierw jednak postanowiła, że urodzi własne dziecko. I tak na świecie pojawił się jej ukochany chłopiec. Później przyszedł moment, w którym była pewna, że jest gotowa, aby zostać matką zastępczą i urodzić dziecko parze, które nie ma na to szans. Wybrała się więc do agencji, która specjalizowała się właśnie w takich sprawach.

Miałam jedynie 21 lat. Tak naprawdę nigdy nie byłam zainteresowana piciem czy imprezami do białego rana. Pragnęłam za to bardzo pomóc w spełnieniu marzenia o większej rodzinie jakiejś pary

surogatka pomaga bezdzietnym parom
youtube.com

Gdy poznała tych ludzi, wiedziała, że postępuje słusznie!

Młoda kobieta bardzo bała się reakcji otoczenia, zwłaszcza swoich rodziców. Obawiała się, że mogą nie zrozumieć jej decyzji. Właśnie z tego powodu cały proces przygotowawczy do roli surogatki przeszła zupełnie dama. W końcu przyszedł czas na to, aby poznać parę, której pomoże. Kiedy Shaniece spotkała Joannę i Steve’a po raz pierwszy, była pewna, że postępuje słusznie. Wtedy też wyznała całą prawdę swoim najbliższym. Jak się okazało, wcale nie byli oni, aż tak negatywnie nastawieni, jak jej się wydawało, że będą.

surogatka pomaga bezdzietnym osobom
youtube.com

Udała się już pierwsza próba!

Ostatecznie Shaniece poleciała do specjalistycznej kliniki w Los Angeles. Na miejscu lekarze wszczepili jej zarodek. Szybko stało się jasne, że już pierwsza próba przyniosła właściwy efekt. Takim oto sposobem 22-latka została jedną z najmłodszych surogatek w Wielkiej Brytanii. Wszyscy byli pewni, że młoda kobieta nosi pod sercem wyczekiwane przez bezdzietną parę maleństwo. Szybko okazało się jednak, że tak nie jest. Jej brzuch rósł wyjątkowo szybko jak na tak wczesny etap ciąży…

surogatka pomaga osobom, które nie mogą mieć dzieci
youtube.com

Czy surogatka pomaga bezdzietnym parom? Tak!

Gdy Shaniece wraz z Joanną i Steve’em wybrała się na pierwsze badanie USG, cała trójka doznała ogromnego szoku. Na jaw wyszło bowiem, że 22-latka urodzi bliźnięta! Para, której najskrytsze marzenia zaczęły się spełniać, dosłownie oszalała ze szczęścia! Małżeństwo rzuciło się w wir dziecięcych zakupów… Jednak na kolejnym badaniu okazało się, że kupionych rzeczy jest jednak za mało… Za dwójką maluchów wcześniej ukrywał się jeszcze jeden! Shaniece nosiła pod sercem trojaczki!

surogatka pomaga  parom, które nie mogą mieć dzieci
youtube.com

Czy surogatka pomaga bezdzietnym parom? Ktoś ma wątpliwości?

Takim oto sposobem, para, która już prawie pogodziła się z myślą, że nigdy nie będzie jej dane mieć dzieci, jest teraz najszczęśliwsza na świecie! Każdy, kto słyszy tę historię uważa, że wszystko to prawdziwy cud!

dzieci urodzone przez surogatkę
youtube.com
Źródła: littlethings.com
Fotografie: imgur.com, youtube.com
×