Kategorie Ciąża i poródMama

Znaki zodiaku, które zostaną mamami w 2020 roku. Ich życie totalnie się zmieni!

Rok 2020 będzie dla wielu z Was rokiem wyjątkowym… Wszystko przez to, że Wasza rodzina powiększy się! Dziś podpowiemy Wam, które zodiaki powinny spodziewać się dziecka w najbliższych miesiącach. Właśnie te znaki zodiaku zostaną mamami w 2020 roku!

Lew

Taka mama czeka na dziecko, które jest jej największym marzeniem… Lwy bowiem świadomie planują wszystko. Więc ciąża będzie na pewno odpowiednio przez nie pielęgnowana, a narodziny dziecka będą dopełnieniem ich szczęścia. Dla takich mam 2, czy 4 dzieci nie stanowi problemu, bo lwice są wielozadaniowe. Ich dziecko zawsze będzie najmądrzejsze i najlepsze we wszystkim, bo lwy kochają swoje pociechy jak nikt inny i są bardzo zdeterminowane. 2020 rok będzie dla lwic szczęśliwy, bo dom i rodzina jest dla nich wszystkim.

naki zodiaku zostaną mamami w 2020 roku
freepik.com

Wodnik

Kobieta wodnik to mama z głową pełną pomysłów. To wielbicielka przygód. Kocha porządek i organizuje czas każdemu w domu. Dlatego dziecko z nią nigdy nie będzie się nudzić. Do tego chętnie pomaga innym i poświęca swój czas komu tylko może, więc rola matki jest dla niej stworzona. A rozpoczęcie nowego etapu w życiu z nową dekadą jest gwarancją sukcesu na tym polu.

zodiaki zostaną mamami w 2020 roku
freepik.com

Strzelec

To kolejny znak, dla którego zostanie mamą w 2020 roku jest zapisane w gwiazdach. Pomimo swojej impulsywności strzelce uwielbiają spokój i ciepło domowego ogniska. Same lubią, jak ktoś o nie dba, ale dla swoich dzieci zrobią wszystko. Dla mam spod znaku strzelca, które nie będą mogły się zdecydować, czy zostać z dzieckiem w domu, czy wybrać pracę, najlepszym rozwiązaniem będzie połączyć jedno z drugim

zodiak mama
freepik.com

Koziorożec

Rok 2020 będzie dla kobiet spod tego znaku pełen wyzwań. Na każdym szczeblu związanym z rodziną odniosą sukces i rozwiną skrzydła. Ciąża to świetny sposób na odświeżenie i wzmocnienie więzi z ukochaną osobą, co w tym roku dla kobiety koziorożca będzie bardzo istotne. Ich wrażliwość oraz radzenie sobie z wieloma obowiązkami będą największym atutem w macierzyństwie.

znaki zodiaku, które zostaną mammi
freepik.com

Rak

Dla kobiet spod znaku raka macierzyństwo to jeden z najważniejszych aspektów życia. Oddają się mu z miłością i poświęceniem. Już wiedzą, że dla swoich dzieci zrobią wszystko. Są bardzo odpowiedzialnymi mamami, więc oczekiwanie na dziecko jest dla nich świętością. Intuicyjnie wiedzą, co jest dla nich i dla dziecka najlepsze. A jeszcze rodzina da im ogromne wsparcie.

Gwiazdy mówią, że te znaki zodiaku zostaną mamami w 2020 roku! Cieszycie się? ?

Źródła: www.onet.pl, polki.pl
Fotografie: freepik.com, pixabay.com, pixabay.com
×