×

Czy wróciła do formy sprzed porodu? O jej ogromnym ciążowym brzuszku huczało w sieci!

O jej ciążowym „brzuszku” dosłownie huczało w Internecie. Nie ma w tym nic dziwnego. Był naprawdę pokaźnych rozmiarów. 37-letnia Norweżka rok temu urodziła trojaczki. Jesteście ciekawe, czy udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży?

Urodziła trojaczki – jej ciążowy brzuszek był ogromny

Maria ma 37 lat i pochodzi z Norwegii, jednak wraz z mężem mieszka aktualnie w Danii. Para poznała się już kilka lat temu na aplikacji randkowej. Po pewnym czasie wzięli ślub i doczekali się cudownego syna o imieniu Mikaela. Kiedy chłopiec miał 2 lata, małżeństwo zdecydowało się, że pora na kolejne dziecko. Jednak ani Maria, ani jej mąż nie spodziewali się, że ciąża okaże się mnoga…

Norweżka rok temu urodziła trojaczki. Dzięki temu było o niej bardzo głośno w sieci. Wszystko za sprawą jej instagramowego profilu o nazwie: „triplets_of_copenhagen”. Właśnie tam Norweżka relacjonowała przebieg swojej ciąży, a jej brzuch ciążowy zwracał uwagę. Jego rozmiar był naprawdę rzadko spotykany.

Gdy jej pociechy pojawiły się na świecie, zaczęła pokazywać też, jak wraca do formy sprzed porodu. Jesteście ciekawe, czy jej się to udało? Już Wam pokazuję! ?

Może Cię zainteresować