×

To, w jakiej pozycji śpicie najczęściej, zdradza kilka rzeczy na temat Waszego związku

Wiesz, że to, w jakiej pozycji śpicie najczęściej, zdradza kilka rzeczy na temat Waszego związku i relacji. Powiem Wam, że na początku byłam sceptyczna, ale jak się przyjrzeć i przeanalizować… No cóż. Zgadza się!? Przynajmniej u mnie.

W jakiej pozycji śpicie najczęściej? Pozycja 1

Pozycja ta wskazuje, że między Wami jest głębokie uczucie, jednak wasza relacja potrzebuje ciągłej obserwacji. Osoba śpiąca na boku jest bardzo uparta. Z kolei ta, która sypia na brzuchu, może unikać długiego przebywania z partnerem.

Pozycja 2

Jeśli śpicie w tej pozycji, znaczy to, że oboje staracie się zachowywać swoją przestrzeń osobistą, ale Wasza więź jest bardzo mocna i stabilna. W tej pozycji czujecie się bezpiecznie. W taki sposób śpią długoletnie małżeństwa, które bardzo się dogadują i są naprawdę szczęśliwe. Wciąż jesteście ze sobą szczerzy i troszczycie się o siebie, ale potraficie też skupić się na własnych potrzebach.

W jakiej pozycji śpicie najczęściej? Pozycja 3

Jeśli w czasie snu unikacie dotykania się i śpicie do siebie plecami, oznacza to, że między Wami jest bardzo dużo złych emocji. Być może wynikają one z kłótni, ale może to być także i poważniejsza sprawa. Lepiej szczerze porozmawiajcie…

Pozycja 4

Tę pozycję nazywa się „na wyciągnięcie ręki”. Świadczy ona o tym, że dajecie sobie w związku bardzo dużo swobody. Każde w Was ma na przykład swoich przyjaciół, a często i własne życie towarzyskie. Jednak macie do siebie bardzo duże zaufanie i silną więź. Dlatego żadnej ze stron to nie przeszkadza.

W jakiej pozycji śpicie najczęściej? Pozycja 5

Ta pozycja zdradza, że macie naprawdę wspaniałe relacje i doskonale się rozumiecie. Nic nie jest w stanie tego zakłócić. Z kolei codzienna rutyna w żaden sposób nie wpływa na moc Waszych uczuć. Pożądanie też wydaje się nie słabnąć…

Pozycja 6

Jeśli śpicie w takiej pozycji, prawdopodobnie cały czas czujecie głód przebywania ze sobą. Spowodowane jest to wielką miłością, ale i odrobiną lęku oraz niepewności o to, co będzie dalej. W przypadku, kiedy często zdarza Wam się zasypiać w tej pozycji, powinniście spędzać ze sobą odrobinę więcej czasu.

W jakiej pozycji śpicie najczęściej? Pozycja 7

Tu objawia się niezwykle silny związek pomiędzy partnerami. Prawdopodobnie macie też bardzo udane i bogate życie seksualne. Co więcej, seks zajmuje bardzo ważne miejsce w waszej relacji. Ta osoba, która zakłada nogę na partnera, ma też skłonność do dominacji.

Pozycja 8

Spanie na łyżeczkę świadczy o tym, że w Waszym związku jest pełno troski o partnera. Co więcej, czujecie się razem bardzo dobrze i całkowicie bezpiecznie. Jednak Waszemu związkowi jest dość daleko do ideału. Niestety, często się ze sobą kłócicie i macie spore problemy w tym, aby dojść do porozumienia.

W jakiej pozycji śpicie najczęściej? Pozycja 9

Według ekspertów w tej pozycji sypiają przede wszystkim pary z krótkim stażem. Taki sposób spania pokazuje tęsknotę za bliskością. Jednak jeśli śpicie w ten sposób, mimo długiego stażu, oznacza to, że możecie mieć spory problem z zazdrością.

Pozycja 10

Jeśli jedno w Was zdecydowanie „przejmuje” połowę łóżka partnera, oznacza to, że ma problem z niską samooceną. Co więcej, pokazuje też, że cała jego energia koncentruje się głownie na nim samym.

To która należy do Was??

Źródła: dimajadid.net
Fotografie: dimajadid.net

Może Cię zainteresować