Kategorie DzieckoHistorieMama

Zamówiła tort na urodziny córki. W opakowaniu znalazła tajemniczy liścik

Dzisiejszy świat tak pędzi do przodu, że rzadko mamy okazję przystopować i pomyśleć. Oczywiście nie licząc ostatnich kilku tygodni, które nieco zwolniły nasze życie. Chociaż wydaje mi się, że nawet i one nie pozwoliły na to wszystkim. Dziś naprawdę nieczęsto cieszymy się z małych rzeczy i doceniamy to, co mamy. A Ci, którzy mają zdrowie, dzieci, rodziny są najbogatsi na świecie… Niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia. Własnie dlatego pewna mama z Teksasu znalazła wzruszający list dołączony do tortu urodzinowego jej córki.

wzruszający list dołączony do tortu
facebook.com

Wzruszający list dołączony do tortu

Holly Grimet przytrafiła się historia, która przypomniała jej o tym, że powinna cieszyć się jeszcze bardziej z tego, co ma. Kobieta organizowała przyjęcie urodzinowe dla swojej córeczki. Nie miała czasu na pieczenie tortu i ciasteczek, więc postanowiła zamówić je w supermarkecie Kroger w Alvin. Kiedy przyjechała odebrać swoje zmówienie i zapłacić za nie, pracownicy powiedzieli, że nie musi tego robić. Okazało się, że ktoś już za nie zapłacił i dodatkowo dodał do ciasta wiadomość.

Mama dwójki uroczych dzieciaków była bardzo zaskoczona. Jednak odebrała pakunek i podziękowała. Gdy zaczęła odpakowywać słodkości, znalazła wśród nich niewinnie wyglądający list. Holly nie ukrywa, że jego treść doprowadziła ją do łez.

Mój syn Nehemiasz miałby dziś osiem lat. Chcę pamiętać o moim synu, czyniąc dobro innym. Mam nadzieję, że spodoba ci się ciasto dla Twojego dziecka i mam nadzieję, że Twój dzień będzie wyjątkowy. Przytrzymaj dziś malucha trochę mocniej, obserwuj, jak się bawi i bądź cierpliwy. Pocałuj jego słodką, małą dłoń i powiedz jak bardzo go kochasz. Nasze dzieci to takie wyjątkowe prezenty. Wiele miłości ode mnie i mojego anioła w niebie dla twojej rodziny

Pamiętajmy o docenianiu naszych bliskich!

Swoją historią Holly Grimet podzieliła się na Facebooku. Pod postem wprost zaroiło się od komentarzy. Wielu ludzi podkreśliło, że to delikatne przypomnienie nie tylko dla Holly, ale i dla wszystkich, aby doceniać chwile z bliskimi, ich obecność i miłość. To, że dziś są przy nas, nie znaczy, że zawsze będą… Nigdy nie wiemy, która z naszych chwil jest tą ostatnią…

Sama Holly wyznała, że treść krótkiego liściku bardzo ją poruszyła. Ba! Według niej to wydarzenie było ogromnym i dającym do myślenia przeżyciem.

Kochane Mega Mamy, doceniajmy nasze pociechy, nasze rodziny, naszych bliskich. Mamy ogromne szczęście, że ich…mamy!

Ya'll this stuff never happens to me. I walked in to Kroger to pick up the girls' cakes and cupcakes the sweet lady…

Opublikowany przez Holly Grimet Sobota, 22 lutego 2020

Źródła: www.foxnews.com
[mashshare]