Kategorie Ciąża i poródMama

Pokazała brzuszek w ciąży z czworaczkami. Wszyscy byli pod wrażeniem jego rozmiarów!

Mama, o której za chwilę przeczytacie, opisała jakie to uczucie być w ciąży z czworaczkami. Z internautami pokazała także zdjęcie brzucha na chwilę przed porodem. Trzeba przyznać, że był naprawdę sporych rozmiarów. Jesteście ciekawi, jak to jest być w ciąży mnogiej? Ja zawsze byłam. Bliźniaków się niestety nie doczekałam!??

zdjęcie brzucha na chwilę przed porodem
instagram.com

Szczęśliwa mama piątki dzieci pokazała zdjęcie brzucha na chwilę przed porodem

Lindsay Hay jest młodą mamą pięciorga dzieci. Najpierw urodziła synka, a później na świat przyszły czworaczki. Kobieta na Instagramie pokazuje i opisuje, jakie to uczcie być w ciąży mnogiej oraz zdradza sekrety swojego matczynego życia. Często zaznacza, że posiadanie takiej gromadki zmieniło ją i jej życie na lepsze.

Nosiłam te słodkie dzieci przez 30 tygodni i 4 dni w brzuchu, a tutaj mają 30 tygodni i 4 dni i są już na świecie. To prawdziwe szczęście!

Lindsay podkreśla, że być może jej życie jest teraz bardziej skomplikowane i ma „ręce pełne roboty”, ale równie bardzo wypełnione jest jej serce. Pod zdjęciami ochoczo wyznaje także, że jej gromadka jest nie tylko spełnieniem jej marzeń. To wszystko przekroczyło jej najśmielsze wyobrażenia o ciąży i macierzyństwie.

pokazała zdjęcie brzucha na chwilę przed porodem
instagram.com
podzieliła się zdjęciem brzucha na chwilę przed porodem
instagram.com

Długo walczyła o tę ciążę

Szczęśliwa mama zdobyła się także na jedno bardzo poważne wyznanie. Historia, którą odważyła się opowiedzieć, niesamowicie wzruszyła tysiące internautów. Jak się okazało kobieta bardzo długo starała się o kolejne dziecko. Wtedy stwierdzono u niej niepłodność wtórną. Co to oznacza? Jest to sytuacja, w której niemożliwe jest poczęcie kolejnego dziecka. Lindsay miała już synka, ale bardzo pragnęła kolejnego dziecka. Po wielu miesiącach prób udało się! Jakby tego było mało, okazało się, że pod jej sercem rozwijają się aż cztery maleńkie życia!

Teraz młoda mama dzieli się swoimi przeżyciami, aby pokazać innym, że nie warto się poddawać. Podkreśla, że czasami, choć sprawa wydaje się przegrana, to życie potrafi naprawdę bardzo mocno zaskoczyć.

Tak naprawdę nigdy nie wiesz, co się wydarzy – pamiętaj o tym!

czworaczki
instagram.com
brzuch w ciąży z czworaczkami
instagram.com
Źródła: www.today.com
×