Kategorie MamaPsychologia

Znaki zodiaku, które są najgorszymi żonami. Lepiej unikać małżeństwa z nimi

Według astrologów niektóre cechy naszej osobowości przypisane są do konkretnych znaków zodiaku. Podobnie jest również z tym, jakimi jesteśmy na przykład matkami, żonami czy kochankami. Jeśli wierzycie w takie rzeczy, to dziś ten post jest specjalnie dla Was! Złe żony i ich znaki zodiaku.

Złe żony i ich znaki zodiaku
pixabay.com

Złe żony i ich znaki zodiaku – lista tych najgorszych

Poszczególne znaki zodiaku miewają wspólne cechy charakteru. Dlatego jeśli idzie o małżeństwo to konkretne zodiaki będą zachowywać się w nim podobnie. Tak więc które znaki zodiaków to kiepski materiał na żonę? Kochane, potraktujcie to wszystko z przymrużeniem oka oczywiście…

Skorpion. Oj… Z nią nie można się nudzić. Ukochanemu zapewnia życie pełne rozrywek – sprzeczek, żali, kłótni i innych podobnych atrakcji. Mało tego, zrobi wszystko, aby podporządkować sobie wybranka całkowicie. Dla niej nie ma innej opcji niż postawienie na swoim. Kobieta wulkan.

Wodnik. O żonie spod tego znaku można powiedzieć wiele, ale najważniejsze to to, że jest nieprzewidywalna. Co więcej, nie lubi jak się ją sprawdza, kontroluje czy cokolwiek się jej narzuca. Jeśli wybranek chociaż spróbuje w jakikolwiek sposób ograniczyć jej wolność… No cóż, gorzko tego pożałuje! Żona wodnik nienawidzi też, jak próbuje jej się narzucać jakieś zasady. Uważa, że nikt nie ma prawa mówić jej, jak się zachowywać, co robić lub jaką żoną czy matką ma być. Zdecydowanie preferuje życie według własnych zasad.

Panna. Żony spod znaku panny są okropnymi marudami. Czasami wydaje się, że narzekanie jest ich ulubionym hobby. Niestety wiecznie jej coś nie pasuje… Z całych sił próbuje być najlepszą wersją samej siebie, ale jak tylko pojawi się jakaś błahostka, narzeka, ile tylko ma sił. Warto zaznaczyć też, że panny są bardzo podejrzliwymi żonami i rzadko kiedy ufają swoim mężom. Ba! One na każdym kroku starają się pokazać ukochanemu, że zachował się w jakiś sposób nielojalnie…

Baran. Takie żony na pierwszy rzut oka wydają się być idealne. Jednak, jak to z ideałami bywa, mają bardzo wysokie wymagania. One z czasem stają się dla ich wybranków bardzo uciążliwe. Barany nie znoszą też nudy. Jeśli myślisz, że choć jeden wieczór w tygodniu spędzisz beztrosko wylegując się przed telewizorem, to jesteś w ogromnym błędzie. Taka żona uwielbia też się rządzić i ani trochę nie boi się kłótni. Oj… Zawsze też musi postawić na swoim. Nie ma innej opcji.

Złe żony i ich znaki zodiaku – zgadzacie się z tym?

Złe żony i ich znaki zodiaku
pixabay.com
Źródła: www.popularne.pl
Fotografie: pixabay.com
×